Naše razstave

PERSPEKTIVE V KNJIŽNICI

v Knjižnici Domžale je bil od  22.9. do 16.10. na ogled izbor naših slik iz razstave Perspektive

PERSPEKTIVE CAT CAFFE

V ljubljanskem Cat Caffe je bila od  19.3.  do 2.8. 2017 na ogled naša razstava prespektive

PERSPEKTIVE 2017

Letošnja razstava Perspektive vključuje slike naših članov in otroške risbe društva Školjke (link).  Na ogled v Mariboru od 3. aprila 2017  v Mariborskem Vetrinjskem dvorcu. Poglejte si slike tukaj.

PERSPEKTIVE 2016

Na ogled v Mariboru 11. do 29. julija 2016 v Preddvorani Vetrinjskega dvorca. Poglejte si slike tukaj.

PERSPEKTIVE

Razstava v Državnem svetu, na ogled do 22. aprila 2015. Oglejte si utrinke z otvoritve na strani  Državnega sveta

NAŠI POGLEDI

Razstava fotografskega krožka pod mentorstvom Ane Ambrož, v okviru posveta Aspergerjev sindrom pri odraslih v prostorih Društva upokojencev Škofja Loka. Poglejte si slike tukaj .