Perspektive 2017

Že nekaj let zapored pripravijo člani skupine VOX ALIA fotografsko razstavo, tokrat pa smo se odločili predstaviti  umetniško izražanje treh naših članov.
Razstava je bila odprta v ponedeljek, 3. aprila ob 18. uri v Vetrinjskem dvoru v Mariboru.  Predstavili so se tudi otroci iz Društva za pomoč otrokom z avtističnimi motnjami Školjke (spletna stran) s svojimi risbami. Na odprtju sta z glasbenimi točkami nastopila Jernej Arko in Nal Frankovič.

V kratkem programu so sodelovali:

Nevenka Kavkler, ki je predstavila avtorje slik in delo Društva ASPI  ,
Inge Zorec je predstavila delo Društva Školjke in otroke, ki so prispevali svoje risbe.

Nastopila pa sta tudi učenca klavirja na Glasbenem centru DO RE MI Jernej Arko in Nal Frankovič. Oba sta člana skupine Čudoviti um, ki s predstavo Fantom iz opere že eno leto gostuje po Sloveniji in v tujini.

Slike z razstave pa si lahko ogledate spodaj.

Perspektive 2017

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar